Reklamı kapat

Reklamı kapat
Adana Manşet Gazetesi

Burkina Faso Cumhurbaşkanı Kabore TBMM’de

Ankara (CUHA) – TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Burkina Faso Cumhurbaşkanı Roch Marc Christian Kabore ile bir araya geldi Burkina Faso Cumhurbaşkanı Roch Marc Christian Kabore ve beraberindeki heyet, TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop’u ziyaret etti. Şentop’un makamında gerçekleşen baş başa görüşmenin ardından heyetler arası görüşme yapıldı. TBMM Başkanı Şentop, basına kapalı gerçekleşen görüşme sonrasında […]

Burkina Faso Cumhurbaşkanı Kabore TBMM’de
12 Nisan 2019 - 6:45 'de eklendi.

Ankara (CUHA) – TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Burkina Faso Cumhurbaşkanı Roch Marc Christian Kabore ile bir araya geldi 

Burkina Faso Cumhurbaşkanı Roch Marc Christian Kabore ve beraberindeki heyet, TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop’u ziyaret etti. 

Şentop’un makamında gerçekleşen baş başa görüşmenin ardından heyetler arası görüşme yapıldı. TBMM Başkanı Şentop, basına kapalı gerçekleşen görüşme sonrasında Kabore’ye Türkiye Basketbol Mili Takım formasını hediye etti. 

Burkina Faso Cumhurbaşkanı Kabore, görüşmenin ardından darbe girişiminde FETÖ tarafından bombalanan yerler ile TBMM Genel Kurulunu gezdi. Kabore, TBMM ana binasında bombalanan yere çiçek bıraktı. 

Kabore ve beraberindeki heyete, TBMM Burkina Faso Dostluk Grubu Başkanı Niyazi Güneş ile TBMM Genel Sekreteri Mehmet Ali Kumbuzoğlu da eşlik etti. 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER